Fiat 500 Retro Classcic Oldtimers Repeat Canvas Trekkoord Rugtas
Retro Classic Oldtimer Fiat 500 Repeat Canvas trekkoord rugtas. Deze handige rugzak is bedrukt met verschillende kleuren rugzakjes en kan gebruikt worden als turntas , zwemtas of om mee te nemen tijdens een rit waar al je “Toeter Gadgets” inpassen Lees meer
Leuke Fiat 500 trekkoord rugtas gemaakt van 100% katoen. Het tasje is bedrukt met kleurrijke Fiat 500-auto’s met rechts onderin het Fiat logo die past bij je Italiaanse smaak en waar al je “Toeter Gadgets” inpassen.
De canvas lichte rugtas is uitermate geschikt om mee te nemen naar evenementen, sportschool, het werk of waar je ook gaat. De trekkoord rugzak is niet alleen een praktische metgezel, maar ook een stijlvolle uiting van jouw hobby. Altijd handig om bij je te hebben. Opgevouwen past hij makkelijk in je jaszak, binnenzak of handtas. Deze milieuvriendelijke tas is het perfecte alternatief voor plastic en papieren tassen en kan een geweldig cadeau zijn zonder afval.
Afmetingen: Hoogte 42 cm, breedte 32,5 cm
Materiaal: 100 % Canvas (katoen)
Duurzaam: ja
Hoogwaardige afwerking
Schitterende kleuren
Afbeeldingen, maten en kleuren kunnen iets afwijken
Voor iedere verzamelaar/collecters item
Officiële Fiat licentie
EAN: 5055071504570
Artikelnummer: BAG217
Naast deze aanbieding heeft Toeter Gadgets nog veel meer artikelen en interessante aanbiedingen. Natuurlijk alles snel en betrouwbaar geleverd.
Kijk voor meer artikelen bij onze andere advertenties.
Andere Fiat 500 producten zijn ook verkrijgbaar bij ons.
Er zijn veel verschillende Fiat 500 nostalgie-items om uit te kiezen in onze winkel.